.: Kurumsal :.


TEKAY KİMYA bir TEKAY GRUP kuruluşudur. Tekay Grup, tekstil boya ve kimyasalları sektöründe daima en iyi olmayı ve müşteriye en iyiyi sunmayı hedefleyen, ISO normlarına sahip bir kuruluştur. Tekay'ın hızlı ve istikrarlı büyümesinin ardında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan kaynakları yatırımları ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları yatmaktadır. Tekay bu deneyimini kurucusunun 1972'den beri tekstil sektöründeki tecrübelerine borçludur. Tüm ürünleri ve kalitesi ile iç pazarda vazgeçilemeyen bir marka olmayı amaçlayan Tekay Kimya, Türkiye pazarında tekstil boya ve kimyasalları konusunda...

Deri Organize Sanayii Bölgesi [resim]

MİSYON

Kaliteyi bir maliyet haline getirmeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Proses iyileştirme çalışmaları ile farklı, yenilikçi uygulamalarla, kalıcılığı ile vazgeçilmez olmak. Daima yenilikçi ve yaratıcı olarak optimal...

Devamı »

.: Hizmetler :.


HIZLI VE GÜVENİLİR LABORATUAR

Ürünlerimizin kalitesi, laboratuar departmanımız sayesinde kalite güvence altına alınmıştır. Firmamız bünyesinde, AR-GE Laboratuarı ve Müşteri Laboratuarı hizmeti mevcuttur.

HIZLI LOJİSTİK

"İlk defasında ve her defasında zamanında" prensibini ilke edinen lojistik alt yapımız sayesinde ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

TEKNİK KONULARDA ÇÖZÜM ORTAĞI

Hizmet, kalite, çeşitlilik ve teknik destek konularında kendini geliştirmiş olan firmamız yüksek kalitedeki ürün yelpazesini müşterilerine sunarak çözüm ortağı haline gelmiştir.

.: HABERLER :.

Başarılı insan sorunlara çözüm bulur, başarısız ise çözümlerde sorun arar..
Turan SÜRÜCÜ