ITMA-2019 Tekstil ve Hazır Giyim Teknolojileri Fuarı'ndayız

Dünyanın en büyük tekstil ve hazır giyim teknolojileri fuarı ITMA-2019, 20-26 Haziran 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecektir. Fuarın, küresel tekstil ve hazır giyim üreticilerinin ve markalarının yeni çözümlere ulaşması yönünde eşsiz bir imkan sağlaması beklenmektedir. Dört yıl önce Milano’da yapılan ITMA-2015’te, 46 ülkeden 1691 katılımcının yer almış olması, tekstil ve konfeksiyon sektörü firmalarının önümüzdeki yıl gerçekleşecek fuara olan ilgisini arttırmaktadır.

ITMA 2019’un; 200 bin metrekare alan üzerinde, 45 ülkeden 1500 katılımcının ürün ve teknolojilerini sergilemesiyle, yaklaşık 140 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçiyi standlarına çekmesi beklenmektedir. Bu rakamlar fuarın ne kadar güçlü olduğunu ve iyi bir rekabet avantajı sergilendiğini ortaya koymaktadır. CEMATEX 1  Başkanı Fritz P. Mayer fuarla ilgili şöyle bir açıklama yapmıştır: “Tekstil ve konfeksiyon endüstrisinde çok büyük miktarda AR-GE çalışması mevcut, işte bu heyecan verici yeni teknolojiler ITMA fuarında bir bir ortaya çıkıyor.”

Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer ÜNSAL tarafından 1993 yılında kurulmuş olan ve tekstil boya ve kimyasalları sektöründe 25 yılı geride bırakan TEKAY Grup, bünyesinde TEKAY Kimya Mümessillik ve Tic.Ltd.Şti. ile TEX-TEK Kimya Endüstri A.Ş. olmak üzere iki firmayı barındırmaktadır. TEKAY Grup olarak geniş ürün yelpazemizle ITMA-2019’a katılıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi planlamaktayız.

Sizleri de standımıza bekleriz..

Salon: H3, Stand: E134

Tekay Kimya ITMA-2019 Fuarı'nda [iMAGE]

1 CEMATEX: Avrupa Tekstil Makineleri Üreticileri Komitesi

Yeni yorum ekle

CAPTCHA
İnsan / robot testi sorusu (Büyük / küçük harf önemli değil)
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.